Kostkarka do lodu nie napełnia automatycznie wody, dlaczego?

2023-08-22

Czy kiedykolwiek napotkałeś ten problem?Po zakupie kostkarki do lodu i doświadczaniu długiego okresu wydajnego wytwarzania lodu, pewnego dnia nagle zdałeś sobie sprawę, że nie wytwarza ona już lodu.Jednak po sprawdzeniu okazało się, że kostkarka do lodu nie dodała wody, a wodę dodano ręcznie, aby normalnie wytworzyć lód.Dowiedziałeś się więc, że kostkarka do lodu nie doda automatycznie wody.

 

Ale jak rozwiązać ten problem?

 

Na podstawie wcześniejszych doświadczeń, przyczyny, dla których kostkarki do lodu nie dostarczają automatycznie wody, obejmują awarię pompy wodnej, awarię elektrozaworu wlotowego i niedrożność rury wodnej.

 

1. Najpierw sprawdź, czy w rurociągu nie ma wody.Jeśli w rurociągu znajduje się woda i nie ma automatycznego uzupełniania wody, prawdopodobnie elektrozawór wlotowy działa nieprawidłowo i nie można otworzyć zaworu wlotowego, co uniemożliwia przedostanie się wody.Rozwiązaniem jest wymiana zaworu wlotowego.
2. Sprawdź, czy rurociąg nie jest zablokowany przez kamień, a jeśli rurociąg jest zablokowany przez wodę, nie może się podnieść.Rozwiązaniem jest oczyszczenie rurociągu w celu usunięcia kamienia.Aby ponownie uniknąć tego problemu, możesz zainstalować filtr na wlocie wody, ponieważ jakość wody po Twojej stronie może nie być zbyt dobra.
3. Jeśli pierwsze dwa są w porządku, oznacza to, że pompa wodna jest uszkodzona.
Istnieje wiele powodów, które należy zbadać, a to należy ocenić na podstawie własnej kostkarki do lodu.

Guangzhou Anhe Catering Equipment Co., Ltd.
Rosy@anhecatering.com
86--13711533465
NO43, sekcja XinshuikengShixin RoadDalong Street, dystrykt Panyu miasto Kanton
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
*E-mail
*Wiadomość
Wysłać
Chiny Dobra jakość Automatyczna maszyna do lodu Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2023 automatic-icemachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wyślij wiadomość