Dom

Changzhou Zhongjun Electrical Appliance Co.,Ltd

Kilka słów o nas
Chiny Changzhou Zhongjun Electrical Appliance Co.,Ltd profil firmy
Chiny Changzhou Zhongjun Electrical Appliance Co.,Ltd profil firmy
Chiny Changzhou Zhongjun Electrical Appliance Co.,Ltd profil firmy
Chiny Changzhou Zhongjun Electrical Appliance Co.,Ltd profil firmy
Chiny Changzhou Zhongjun Electrical Appliance Co.,Ltd profil firmy
Chiny Changzhou Zhongjun Electrical Appliance Co.,Ltd profil firmy
Chiny Changzhou Zhongjun Electrical Appliance Co.,Ltd profil firmy
1 2 3 4 5 6 7

Changzhou Zhongjun Electrical Appliance Co.,Ltd

CHANGZHOU ZHONGJUN ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD jest profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą komercyjnych maszyn do lodu, lodówek, blatów ze stali nierdzewnej i innych produktów OEM. Po 11 latach gromadzenia doświadczeń i prac badawczo-rozwojowych firma przekształciła się w przedsiębiorstwo na dużą skalę z kompletnymi produktami i roczną produkcją ponad 50000 jednostek / zestawów.

Nasza linia produktów obejmuje laserowe maszyny do cięcia, giętarki, linię montażową i linię testową. zaawansowane produkcja i testowanie sprzęt jest ważne gwarancja z jakość , elastyczność zautomatyzowany produkcja do zmniejszenia produkcja koszty, skrócić produkcję cykl.

Oprócz naszego chińskiego rynku krajowego staramy się rozwijać inne rynki na całym świecie. Nasze produkty są szeroko stosowane w wysokiej jakości kawiarni, barze wysokiej klasy, prywatnym klubie, restauracji oznaczonej gwiazdką, hotelu, herbaciarni, hali widowiskowo-rozrywkowej, itp. Nasza usługa obejmuje analizę produktów, konsultacje projektowe, kontynuację produkcji, usługi eksportowe i posprzedażne.

Mamy dojrzałą technologię i urządzenia do maszyn do wytwarzania lodu, lodówek i blatów ze stali nierdzewnej, i zobowiązujemy się ciągłe innowacje mające na celu rozwój Nowy produkty. Jakość naszych maszyn jest dobra i niezawodna. „Serdecznie zapraszamy do nawiązania długoterminowej współpracy z nami!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : ZHGH JADE

Ilość pracowników : 100~120

Rok założenia : 2008

pc Export : 50% - 60%

Zhongjun Electrical Appliance powstała w 2008 roku w Szanghaju. W tym czasie powierzchnia warsztatów wynosiła około 700 m2, a wszystkie maszyny zostały wykonane na rynek krajowy.

Po kilku latach ciężkiej pracy zmieniliśmy warsztat i powiększono obszar produkcyjny do 3000 m2, dzięki czemu mogliśmy produkować większe maszyny. Również liczba pracowników została zwiększona do posiadanych własnych badań i możliwości rozwoju w celu tworzenia zindywidualizowanych maszyn.

W 2017 r. Przenieśliśmy nasz warsztat do Changzhou na większą powierzchnię produkcyjną o powierzchni 5000 m2 i lepsze środowisko pracy, w tym oddzielny warsztat malarski i część biurową. Tymczasem w tym roku przejęliśmy więcej pracowników, aby zbudować nasz profesjonalny zespół serwisowy.

W 2017 roku zbudowaliśmy biuro sprzedaży zlokalizowane w naszym centrum miasta, specjalnie dla naszej międzynarodowej sprzedaży i marketingu naszych maszyn do lodu. Rozszerzyliśmy również zespół sprzedaży do 6 osób z rutynowym szkoleniem co tydzień, aby sprostać rosnącej ilości zamówień i podnieść poziom usług dla każdego klienta. To skuteczne przygotowanie do naszego kolejnego etapu rozwoju.

W kwietniu 2018 roku wzięliśmy udział w wystawie w Szanghaju, aby zrobić pozę sceniczną na międzynarodowym poziomie profesjonalnych targów, coraz więcej klientów z Chin na rynku krajowym i zamorskim zaczęło nas znać i nasze maszyny do lodu. Na tych targach pokazaliśmy nasze nowe maszyny do lodu w kształcie półksiężyca i zestaw urządzeń sklepowych, w tym specjalnie do tego celu maszyny do lodu, zamrażarki i bary wodne, a jego doskonałe wykonanie i zaawansowany system sterowania wywarły na odwiedzających ogromne wrażenie.

Usługowe

Przywiązujemy dużą wagę do obsługi i poważnego traktowania. W naszym umyśle cały przepływ usług jest podzielony na etap przedsprzedażowy, etap produkcji, etap instalacji i serwis posprzedażny.

Dobra komunikacja z naszymi klientami w celu poznania szczegółowych informacji o produkcie docelowym, szukanie outoputu, potwierdzenie odpowiednich maszyn do wytwarzania lodu lub lodówek lub lad barowych i zapewnienie całych ofert projektu. Wszystkie nieporozumienia lub możliwe błędy są rozwiązywane na tym etapie. Dla nowych klientów, dzielimy się naszym doświadczeniem i przedstawiamy ekonomiczny plan produkcji, aby wszystko od początku było poprawne.

Podczas etapu produkcji zamówień, raportujemy postęp produkcji do klientów, od wykonania skorupy ze stali nierdzewnej do załadunku i dostawy, w szczególności raporty z testów w każdym czasie testowania wytwarzania lodu.

Po sprawdzeniu i akceptacji klienta organizujemy załadunek i dostawę, zbieramy wszystkie dokumenty do zgłoszenia celnego, a także pomagamy klientowi w odprawie celnej. Zapewnimy instalację vedio, która poprowadzi naszych klientów do instalacji wlotów i wylotów wody z maszyn do lodu.

Udzielamy rocznego okresu gwarancji, wszystkie problemy spowodowane przez nasz powód będą przez nas odpowiedzialne, plany rozwiązania problemów, wymienione części i koszty ekspresowe zostaną rozwiązane przez naszą stronę. Po upływie czasu gwarancji przypominamy klientom o zakupie części zamiennych na czas i skontaktowaniu się w odpowiednim czasie, aby zapewnić normalną wycenę. Dzielenie się doświadczeniami i zdalne wsparcie obejmują całą żywotność maszyn.

KONTAKT

Adres fabryczne:No.589 Wujin East Road, dystrykt Wujin, miasto Changzhou, prowincja Jiangsu, Chiny